- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-21/05-31
Рюкзак яскравий підлітковий на блискавці 34*22 см принт в різних варіантах Kay
428 ₴
Показати оптові ціни335 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак яскравий підлітковий на блискавці 34*22 см принт в різних варіантах Kay428 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 34*22*13,5 см
- На блискавці
- Лямки регулюються
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |