
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-6237-04/07
Сумочка жіноча бежева шопер 27*39 см на блискавці зі штучної шкіри Kay
595 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 27*39*13 см
- На блискавці
- Підкладка: є
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 595 ₴



