- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-61936-15/06-3
Рюкзак шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 43*30 см у різних кольорах Cans
490 ₴
Показати оптові ціни383 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 43*30 см у різних кольорах Cans490 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Материал: ткань
- Размер: 48*30*23 см
- На молнии
- Регулируемые ремни
- Отличное качество
- Страна производитель: Фабричный Китай
- *цвет товара может незначительно отличаться от фото
- Желаемый цвет укажите в комментариях
|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 23 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |