- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-SY002-17/06
Сумка спортивна дорожня на блискавці 60*30 см у різних кольорах Panda
716 ₴
Показати оптові ціни560 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка спортивна дорожня на блискавці 60*30 см у різних кольорах Panda716 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна дорожня
- Матеріал виробу: меланж текстиль
- Розмір: 60*30*26 см
- Одне відділення
- Зручні ручки для перенесення в руках
- Відмінна якість
- Зручна, містка
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
- *колір товару може трохи відрізнятися від фото
|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 26 см |