
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NataR033-28/07
Жіночий рюкзак сірий стьобаний міський 28*29 см на блискавці зі штучної шкіри Nata
980 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал виробу: Турецька штучна шкіра PU
- Розмір: 28 * 29 * 13 см
- На блискавці
- Відмінна якість
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 980 ₴








