- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-526-13-29/07-1
Рюкзак чорний шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 45*30 см у різних кольорах Cans
484 ₴
Показати оптові ціни378 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак чорний шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 45*30 см у різних кольорах Cans484 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина
- Розмір: 45*30*21 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |