- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-8606-27/07-3
Рюкзак сірий шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 48*28 см у різних кольорах Cans
550 ₴
Показати оптові ціни429 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак сірий шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 48*28 см у різних кольорах Cans550 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина
- Розмір: 48*28*18 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |