- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-3658-25/08
Сумка жіноча шопер 36*37 см на блискавці з кишенею Kay
358 ₴
Показати оптові ціни280 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка жіноча шопер 36*37 см на блискавці з кишенею Kay358 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шопер
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 36*37*11 см
- На блискавці
- Відмінна якість
- Зручна, містка
|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |