
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-8204-25/08
Сумочка жіноча крос-боді 15,5*23 см з клапаном та довгим ремінцем у різних кольорах Kay
441 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка
- Матеріал виробу: штучний матеріал
- Розмір: 15,5*23*8,5 см
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Китай
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 441 ₴




