
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-9911-27/09
Рюкзак жіночий чорний міський 35*25 см на блискавці з кишенею Cans
513 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Матеріал виробу: тканина нейлон
- Розмір: 35*25*13 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Підкладка: є
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 513 ₴



