- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-3016-27/09
Чоловіча сумка слінг чорна на блискавці 31*17 см зі штучної шкіри Cans
422 ₴
Показати оптові ціни329 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЧоловіча сумка слінг чорна на блискавці 31*17 см зі штучної шкіри Cans422 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 31*17*8 см
- На блискавці
- Одне основне відділення
- Регульований плечовий ремінь
- Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |