- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-2204-02/10-4
Сумка рожева спортивна дорожня на змійці з довгим ремінцем 50*31 см у різних кольорах Cans
456 ₴
Показати оптові ціни356 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка рожева спортивна дорожня на змійці з довгим ремінцем 50*31 см у різних кольорах Cans456 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна дорожня
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 50*31*22 см
- Одне основне відділення на блискавки
- Зручні ручки для перенесення в руках
- Регульований знімний плечовий ремінь
- Чудова якість
- Країна-виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Висота | 31 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 22 см |