- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-285-19/09
Косметичка стьобана 22,5*16 см на блискавці з ручкою в різних кольорах Luna
299 ₴
Показати оптові ціни234 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіКосметичка стьобана 22,5*16 см на блискавці з ручкою в різних кольорах Luna299 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 22,5*16*13 см
- На блискавці
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |