
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-608-13/08
Жіночий рюкзак-сумка міський 37*28 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay
612 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 612 ₴







