
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-Buda-25/05-1
Сумка жіноча прямокутна тканинна шопер 35*36 см на блискавці принт в різних варіантах Kay Бежевий
300 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴









