
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-2631-06/03
Рюкзак синій шкільний спортивний тканинний на блискавці з кишенями 47*27 см в різних кольорах Cans
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 27 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴






