
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-063-08/10-1
Чоловіча сумка чорна спортивна на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 26*20 см у різних кольорах Cans
382 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 26*20*12 см
- На блискавці
- Одне основне відділення
- Регульований плечовий ремінь
- Фабричний Китай
- *колір товару може трохи відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ «NIKS» можна побачити за кнопкою «ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ»
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 382 ₴




