
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-6890-09/10
Чоловіча сумка чорна на блискавці з кишенею 24,5*21,5 см зі штучної шкіри Cans
479 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 479 ₴




