
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM25133-06/10-1
Косметичка чорна силіконова прозора WashBag на блискавці 27*16 см Karman
146 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 146 ₴


