
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM25159-06/10-3
Косметичка рожева силіконова прозора WashBag на блискавці 27*16 см Karman
166 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 166 ₴



