
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM25161-06/10
Силіконова косметичка прозора на блискавці 21*12 см в різних кольорах Karman
174 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 174 ₴





