
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM25167-11/11-1
Косметичка прямокутна на блискавці 24*19 см в різних кольорах Karman
219 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 219 ₴








