
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-424-12/11
Рюкзак дитячий 3D дошкільний блискучий 22*20 см на блискавці з кишенею в різних варіантах Luna
382 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 382 ₴


