
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bagfon-9015-23/11
Сумка-рюкзак спортивна дорожня 45*31 см на блискавці у різних кольорах Bagfon
1 253 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 9 см |
- Ціна: 1 253 ₴



