
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bagfon-871-24/11
Чоловіча чорна сумка 21*7 см на блискавці з кишенею та довгим ремінцем з натуральної шкіри Bagfon
496 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 496 ₴



