
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-425-m-20/01
Рюкзак дошкільний дитячий 29*21 см на блискавці з кишенею принт Єдиноріг Luna
384 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 384 ₴




