
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-17-m-20/01
Дитяча кругла силіконова сумочка 16,5*16,5 см на блискавці з паєтками в різних варіантах Luna
262 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16.5 см |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 262 ₴





