
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-401-b-29/01
Косметичка містка плетена 22*14 см на блискавці “SKIN” у різних кольорах Luna Бежевий
203 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 203 ₴




