
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-322-ch-29/01
Косметичка рожева містка 20*14 см на блискавці з мереживом у різних кольорах Luna
153 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 153 ₴




