
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-286-ch-29/01
Матова прозора косметичка 20*12 см "Cow" на блискавці Luna Чорний
134 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 134 ₴



