
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-24-402-b-29/01
Косметичка прямокутна плетена 18*12 см на блискавці “SKIN” у різних кольорах Luna Бежевий
175 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 175 ₴



