
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-653-2-06/06
Косметичка прямокутна хутряна 18*11 см на блискавці з петелькою в різних кольорах Nina
197 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 197 ₴



