
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-21/06-15
Дитяча сумочка 19,5*11 см на блискавці з довгим ремінцем принт у різних варіантах Kay
236 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 19.5 см |
| Глибина | 5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 236 ₴






