
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-803-3-18/06
Сумка шопер жіноча бежева тканинна на блискавці 36*30 см принт Starry Sky Nina
242 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 242 ₴



