
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-2065-12/05
Рюкзак синій шкільний спортивний на блискавці з кишенями 52*33 см в різних кольорах Cans
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал: тканина
- Розмір: 52*33*24 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Чудова якість
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ «NIKS» можна побачити за кнопкою «ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ»
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Синій |
| Глибина | 24 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴







