
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-C8H118-2-09/10
Сумка жіноча червона крос-боді кругла 19,5*19,5 см на блискавці зі штучної шкіри в різних кольорах Kay
582 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 582 ₴










