
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-ZM754-2-23/07
Жіночий рюкзак-сумка бежевий міський 32*25 см на блискавці з кишенями в різних кольорах Kay
584 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 584 ₴











