
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Karman-FM-63955-21/07
Спортивний шкільний рюкзак міський 48*32 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Karman
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 439 ₴



