
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Fedya-9919-9-09/01
Сумка жіноча підліткова 20*15 см на блискавці з довгим ремінцем в різних кольорах Fedya
456 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 456 ₴



