
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-936-07/08-1
Рюкзак яскравий дитячий на блискавці з кишенею 32*24 см принт Динозавр у різних кольорах Cans
382 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 382 ₴




