
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-4015-16/09
Чоловіча сумка чорна універсальна на блискавці з кишенею 21*17 см зі штучної шкіри Cans
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴








