
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-203-16/09
Чоловіча сумка чорна на блискавці з кишенями 17*13 см зі штучної шкіри Cans
282 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 282 ₴








