
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-79907-16/09
Чоловіча сумка чорна слінг на блискавці з кишенею 33*17 см із натуральної шкіри Cans
630 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 630 ₴





