
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-6903-16/09
Чоловіча сумка сіра на блискавці з кишенями та довгим ремінцем 25*20 см Cans
333 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 333 ₴



