
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Janin-546-03/10
Рюкзак жіночий міський 31*26 см з клапаном і кишенею в різних кольорах Janin
883 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 26 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 883 ₴



