
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-940-4-25/03
Рюкзак спортивний шкільний 47*33 см на блискавці з кишенями в різних варіантах Kay
646 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 646 ₴



