
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KAY-7219-2203
Жіноча сумка гірчичного кольору через плече міні формату 13 × 21,5 см зі штучної шкіри з ручкою та декором KAY
672 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 672 ₴











