
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KAY-98599-2203
Жіноча сумка сіра крос-боді з фактурної штучної шкіри з клапаном, 20×31 см KAY
710 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 710 ₴









